Firma Meble Drzazga Wrocław

Meble Drzazga - jest to firma oferująca meble na wymiar, działająca na terenie Wrocławia, ale i całej Polski. Firma istnieje na polskim rynku od 35 lat. W ofercie znajdują się między innymi meble kuchenne na wymiar, zabudowy kuchenne, meble łazienkowe, garderoby, szafy na wymiar, a także meble biurowe i inne zabudowy meblowe. Dodatkowo firma oferuje wymianę i montaż frontów kuchennych.

Meble kuchenne Wrocław fot.1

Każde zamówienie jest traktowe indywidualnie, aby było w pełni adekwatne do potrzeb i możliwości klienta. Szeroki wybór kolorów, wzorów i materiałów pozwala także na niebanalne rozwiązania bez ponoszenia dużych kosztów finansowych. Ponadto forma oferuje profesjonalne doradztwo, informacje o najmodniejszych rozwiązaniach i najnowszych technologiach meblowych.

Meble kuchenne Wrocław fot.2

Zamówić można zarówno meble klasyczne, jak i nowoczesne. Wśród materiałów wykorzystywanych do produkcji, bardzo popularne są forniry oraz płyta MDF, dostępne w wersji matowej bądź z połyskiem. Niezwykle ważne jest nie tylko wykorzystanie wysokiej jakości produktów, ale i przywiązanie do detali, które gwarantuje rewelacyjny efekt finalny.

Meble Drzazga

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7471695643
Regon
022084741
Siedziba
ul. Karmelkowa 66 52-319 Wrocław