Pompy beczkowe Lutz ze sklepu Kielo Systemy Pompowe

Jak działają nowoczesne systemy pomp dozujących? Jeżeli szukacie odpowiedzi na tego typu pytanie, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Kielo to firma, która specjalizuje się w tym temacie, w sposób indywidualny podchodząc do każdego klienta. Od 2010 roku działamy na rynku, stale dbając o ulepszenie swoich usług.

Pompa beczkowa Lutz z oferty sklepu Kielo.pl fot.1

Nasi klienci mogą liczyć na produkty takich firm, jak Injecta Srl, SEKO Srl, Lutz Pumpen GmbH, Sandpiper - Warren Rupp i wielu innych. Współpracujemy tylko z najlepszymi firmami, którzy są w stanie zapewnić najwyższą jakość obsługi. Z naszych usług korzystają nie tylko polscy klienci. Współpracujemy z firmami, które mają swoje siedziby m.in. w Austrii, na Słowacji, w Czechach, a nawet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Pompa beczkowa Lutz z oferty sklepu Kielo.pl fot.2

Otrzymacie u nas pompy beczkowe, dozujące, membranowe, śrubowe, a nawet pompy do oleju, pompy do zasad, węże techniczne. Jeżeli macie jakieś pytanie, to nasi przedstawiciele są do Waszej dyspozycji, dzięki czemu będziecie mogli wyjaśnić wszystkie niejasności.

Kielo Systemy Pompowe

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7352858145
Regon
122961742
Siedziba
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ