Soft Skin Dermaclinic

Soft Skin Dermaclinic
Azometu nazwa: Soft Skin Dermaclinic
Azometu kategoria:
Azometu opis:

Klinika Soft Skin prowadzi swoją działalność we Wrocławiu i jest jedną z wiodących firm, zajmujących się medycyną estetyczną na dolnym śląsku. Jej oferta oscyluje nie tylko wokół zabiegów upiększających, ale również porad dietetycznych i psychologicznych. Jedną z głównych gałęzi Soft Skin pozostaje jednak dermatologia. Dzisiaj dermatolog nie leczy schorzeń tak samo, jak kiedyś, gdyż potęp technologii pozwolił na zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań, które wrocławska klinika ma w swoim katalogu.

Znajdziemy w nim multum nowoczesnych zabiegów, które współczesna dermatologia może zaoferować, np: mikronakłuwanie skóry,, które przyspiesza i wzmacnia jej regenerację, laserowe leczenie blizn i rozstępów, peelingi medyczne, terapie osoczem bogatopłytkowym, krioterapie, czyli usuwanie zmian skórnych za pomocą bardzo niskiej temperatury, a także najnowsze sposoby leczenia takich problemów, jak: grzybica, łysienie i mogąca sprawić wiele przykrości nadpotliwość. Przed wyborem któregokolwiek z zabiegu dermatolog z chęcią udzieli nam darmowej konsultacji i przebada naszą skórę.

Dermatologia w Soft Skin nie ogranicza się jedynie do leczenia, ale oferuje również bardziej radykalne metody. Chirurgiczne zabiegi dermatologiczne są stosunkowo młodym rozwiązaniem, ale bardzo efektywnym i w wielu przypadkach stanowią jedyną opcję pomocy. Specjalista dermatolog, pracujący w klinice, jest doświadczonym lekarzem, który poświęcił wiele lat na badania chorób skóry u dorosłych i dzieci, dlatego warto mu zaufać.

NIP: 7532154115
Telefon: 48 512 822 207
Regon: 021847160
Miejsce: ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław