Suszarki do rąk są jednymi z ważniejszych urządzeń w każdej firmowej łazience. Od ich niezawodności i solidnego wykonania zależy dalsza, niezawodna praca, a także wygoda korzystania z łazienki. Na jaką suszarkę się zdecydować? Wybór rzeczywiście nie należy do najłatwiejszych, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę bardzo duży wybór modeli i jeszcze większą rozpiętość cen, w jakich są dostępne. Dziś pod lupę weźmiemy nieco tańsze suszarki do rąk, cieszące się niezmiennie dużą popularnością. Jednym z ich przedstawicieli jest suszarka do rąk o mocy 1200W, firmy Faneco. Producent znany jest z tego, że produkuje niezawodne i ciche suszarki do rąk, które można zakupić w przystępnych cenach. Model Halny jest tego najlepszym dowodem. Plastikowa suszarka dostępna jest w sprzedaży w cenie, nie przekraczającej 200 złotych.

Suszarka do rąk 1200 W Halny FANECO

Urządzenie należy do grupy suszarek automatycznych, wyposażonych w fotokomórkę. Pozwala to na samoczynnie uruchomienie nawiewu ciepłego powietrza, kiedy pod suszarką zostaną umieszczone dłonie. To oczywiście nie jest żadnym zaskoczeniem, a wręcz powszechną praktyką, stosowaną w tej grupie suszarek do rąk. Zaskoczeniem jest natomiast niski poziom hałasu, generowany podczas pracy. Wynik na poziomie 70 db jest bardzo dobry i mogą go pozazdrościć inne suszarki, nawet te z górnych półek. To samo dotyczy niewielkiej wagi – zaledwie 1,5 kg to równie dobre osiągnięcie, które sprawia że montaż suszarki do rąk jest szybki i nie wymaga więcej niż 1 osoby do tego celu.

W jakich miejscach taka suszarka powinna się najlepiej sprawdzić? Przed wszystkim będą to niewielkich rozmiarów łazienki, w których nie mamy zbyt dużej ilości miejsca do wykorzystania. Fakt, że suszarka ma rozmiary kompaktowe i jest podłączana bezpośrednio do gniazdka, przewodem zakończonym wtyczką, jeszcze bardziej czyni ją odpowiednim wyborem. Czas suszenia rąk, na poziomie 40 sekund być może nie jest specjalnym osiągnięciem, ale urządzenie rekompensuje nam to niskim zużyciem energii, optymalizując tym samym koszta utrzymania łazienki.

Suszarka do rąk 1200 W Halny FANECO wymiary

Suszarki do rąk Faneco Halny dostarczane są do klientów jako bezpiecznie zapakowane w karton, wewnątrz którego umieszczone zostały styropianowe wytłoczki, utrzymujące urządzenie w miejscu i przejmujące ewentualne uderzenia podczas transportu.

468x60-suszarki-do-rak-baner-higienicznypl

W komplecie znajdujemy również wszystkie niezbędne, dodatkowe akcesoria, wymagane do szybkiego i sprawnego montażu. To przede wszystkim instrukcja obsługi w języku polskim, zestaw czterech kołków i wkrętów, a także praktyczny szablon do wykonania otworów montażowych. Szczególnie ten element bardzo ułatwia montaż, przyspieszając go i eliminując ryzyko popełnienia pomyłki. Pro ekologiczne suszarki do rąk, takie jak Faneco Halny 1200 W są bardzo przyjazne dla środowiska. Zarówno jeśli chodzi o niewielkie zużycie energii, jak i wykorzystanie materiałów, poddawanych późniejszemu recyclingowi. Za dokonaniem tego wyboru przemawia również fakt, że na suszarkę udzielana jest aż 2 letnia gwarancja producenta, co zapewnia spokój i bezpieczeństwo związane z korzystaniem z niej.

Więcej na: https://higieniczny.pl/suszarki-do-rak.html